Ataşehir Depolama, Ataşehir eşya depolama ve nakliye şirketi olarak 1990 yılında Ataşehir Örnek Mahallesinde faaliyetlerine başlamıştır. Firma başlangıçta belirli semtlerde hizmet sunarken daha sonra Ataşehir ve İstanbul’ un her bölgesinden daha fazla depolama talep edilmesi üzerine arz-talep dengesini kurmak amacıyla İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında belirli ilçelerde şubeler açmıştır. Bugün başta Ataşehir olmak üzere İstanbul’ un 39 ilçesinde de kaliteli bir şekilde ve güven içerisinde hizmetler sunmaktadır. Ataşehir eşya depolama ile eşyalarınızı güvende muhafaza etmek istiyorsanız hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

istanbul eşya depolama

Ataşehir ev eşyası depolama firması 28 yılı aşkın süredir depolama ve nakliyat sektöründe Ataşehir halkı başta olmak üzere İstanbul’ un tüm semtlerindeki müşterilerine güven ortamında (elbette ki firma için olmazsa olmaz!) tecrübeli eleman kadrosu ile hizmetler vermektedir. Ataşehir Örnek Mahallesi halkına özel indirimlerle hizmet veren firma sunduğu avantajlı fiyatlarla da müşterilerinin vazgeçilmez taşıma ve eşya depolama firması olmuştur. Depolamada daima müşteri memnuniyeti misyonu ve Türkiye’ ye açılma vizyonu ile alanında ne kadar iddialı bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Depolamadaki pratik çözümleri ile müşterilerine daima kolaylık sağlamayı hedefleyen firma bu sektörde daima yenilikçi olmayı başarabilmiştir.

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Ataşehir Depolama, İstanbul’ un birçok semtinde bulundurduğu depolarıyla çok sayıda kişi ve kuruma hizmet verebilecek kapasiteye sahiptir. Depolama hizmetleri sınırsız olup akla gelebilecek her türlü depolama hizmeti verilebilmektedir. Bunlara örnek olarak; eşya depolama, ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, kurumsal eşya depolama, özel eşya depolama vesaire verilebilir.

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA SİSTEMİ

A) Depolama Süreci

Ataşehir Depolama, birçok ilçede hizmete açtığı şubeleriyle sizlere daima yakın ve aynı zamanda 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim hatları vasıtasıyla bir telefon kadar uzağınızdadır. Ataşehir eşya depolama ile anlaştığınız taktirde sizlere düzenli ve aşamalı bir hizmet verilecektir. Ekspertiz ile başlayan depolama hizmeti sırasıyla şu şekilde devam edecektir;

1.) Ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın miktarı belirlenir ve bu ölçüde ambalajlama malzemeleri temin edilir. Depolama tarihinde mutabık kalınır ve depolama için gerekli alan hacim hesabı ile belirlenir.
2.) Depolama tarihinde Ataşehir eşya depolama ekibi gerekli malzemelerle depolanacak eşyaların bulunduğu konuma gönderilir.
3.) Eşyalarınızın tamamı toz almayacak şekilde ambalajlandıktan sonra (Kırılacak eşyalar beyaz kağıtlarla sarılır, gar dolaplar marangozlar vasıtasıyla sökülüp paketlenir, hassas eşyalar yapılarına uygun ambalajlama tekniği ile paketlendikten sonra uygun ebattaki karton kolilere yerleştirilir, Geriye kalan tüm eşyalarınız da itina ile profesyonel elemanlar eşliğinde paketlenir.) kamyona dikkatli bir şekilde yerleştirilir ve depolamaya gönderilir.
4.) Depolamaya gönderilen eşyalar itina ile kamyondan depoya aktarılır. Dikkatlice yerleştirildikten sonra depolama işlem sona erer.
5.) Depolama tarihine kadar eşyalarınız güvenle muhafaza edilir.
6.) Depolama süresi bittikten sonra eşyalar aynı şekilde teslim edilir. Gerekli montaj işlemleri firma ekibi tarafından gerçekleştirilir.

B) Güvenlik

Ataşehir depolama bünyesindeki depolar üst düzey koruma sistemleri ile 7/24 izlenmektedir. Depo içi rutin bir şekilde temizlenmekte ayrıca havalandırılmaktadır. Alınan tüm önlemler güvenlik odaklı olup daima müşteri kazanmaya yöneliktir. Bu şekilde firma 1990 yılından bu yana birçok tüzel kişiye ve birçok ünlü isme hizmet sunma imkanı yakalamıştır.

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

Ataşehir Eşya Depolama, fiyat sunarken depolamaya gönderilen eşyaların miktarını ve depolama süresini baz almaktadır. Depolama fiyatlarına eşya nakliyesi dahil edilmemektedir. Depolanacak ev eşyaları için oda sayısı önemli iken, kurumsal eşya depolama ve ofis iş yeri depolama hizmetleri için de eşya miktarının yanı sıra eşyaların yapısı ve hassasiyeti gereği kullanılacak ambalajlama malzemesinin cinsi ve miktarı da önem arz etmektedir. Fiyat sunarken mümkün olduğu kadar titiz davranarak adaletli bir hizmet anlayışı benimseyen firma, her yönü ile çalışmak isteyebileceğiniz bir depolama firmasıdır.